V mé psí škole se bude líbit vám, kdo považujete svého čtyřnohého chlupáče za svého parťáka a kamaráda a chcete ho vychovat pro běžné pohodové soužití nebo řešíte se svým psem výchovný problém a jsou vám blízké metody založené na vzájemném pochopení a spolupráci spíše než na trestech a diktatuře.

Určitě mi dáte za pravdu, že psi jsou nám lidem velmi oddaní a plni lásky. Myslím, že si od nás dvounožců zaslouží hezké a férové zacházení. 

Ráda Vás naučím velmi efektivní způsob komunikace, díky kterému pejsek rychle chápe, co po něm chcete a svou výchovu si opravdu užívá.

Odměnou Vám bude vychovaný pes, příjemně prožité společné chvíle a hezký vzájemný vztah

Lekce probíhají podle potřeby. Buď na zahradě mého psího hotelu nebo u vás doma či v terénu. Záleží na tom, jaký problém potřebujete řešit nebo v jaké fázi řešení se nacházíte.

Využít můžete individuální konzultace či skupinové kurzy. V případě zájmu o skupinové kurzy, sledujte záložku AKCE na těchto webových stránkách nebo FB stránky Rodinného psího hotelu a školy 

Řešíte tahání na vodítku, „hluchého“ psa, který potřebuje zlepšit přivolání nebo snad krádeže jídla ze stolu či jiné lumpárny? Pak jsem tady pro Vás 🙂